ua
ru
ua
ru

Про компанію

Компанія “Axon” займає лідируючі позиції у сфері продажу, ремонту і оренди будівельної техніки. Запропонована лояльна цінова політика грає далеко неостанню роль в успіху компанії, яка має величезний досвід в цій галузі, що постійно збільшується.
За цей час “Axon” зарекомендувала себе в якості надійного і перевіреного часом партнера, який підтримує активну співпрацю з різними будівельними фірмами, враховуючи індивідуальні потреби кожного клієнта.
До уваги покупців запропоновані послуги продажу і оренди будівельних колисок, мачтових підйомників за демократичною вартістю. Ми безпосередньо співпрацюємо із заводами-виробниками з Китаю, що дозволяє імпортувати якісну техніку, здатну експлуатуватися в найскладніших  умовах.
Представлене устаткування проходить обов’язковетехнічне обслуговування перед здачею в оренду. Наші фахівці стежать за станом техніки, пропонуючи клієнтам виключно сучасне і якісне устаткування для роботи.
Головний офіс компанії “Axon” розташовано в Києві, але ми активно розвиваємося і пропонуємо співпрацю клієнтам з різних регіонів України.